​ADANA 3. EV’LENİYORUZ VE KİŞİSEL BAKIM KOZMETİK FUARLARI AÇILDI


Evlenecek ve evini yenilecekleri tek bir çatı altında toplayan Adana 3. EV’leniyoruz ve Kişisel Bakım Kozmetik Fuarları, görkemli bir törenle açıldı. Bu yıl 74 firmanın katılımı ile açılan evlilik modasına yakından mercek tutacak olan Fuarlar,  13 - 16 Aralık 2018 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor. Evlenecek ve evini yenileyeceklerin büyük ilgisini çekecek Fuarlar dört gün boyunca birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak.
Açılış törenine; TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Kıvanç, Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Nihat Sözütek, kaymakamlar, belediye başkanları, çok sayıda kurum ve kuruluşun temsilcisi ve vatandaşlar katıldı.
Evlilik fuar evlendirdi
Adana 3. EV’leniyoruz ve Kişisel Bakım Kozmetik Fuarlarında bir de nikah kıyıldı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü tarafından kıyılan nikaha; Adana Valisi Mahmut Demirtaş şahitlik etti. Nikah akdini gerçekleştiren Sözlü, çifte mutluluklar diledi.
Evleneceklere büyük kolaylık
Fuarlarda, özel gelinlik defilelerin yanı sıra evlenecek çiftler için de düğün dansı eğitimleri de verilecek. Yoğun bir hazırlık ve tatlı bir koşuşturma içine giren çiftleri rahatlatacak olan Fuarlarda, çiftler tüm ihtiyaçlarına cevap bulurken aynı zamanda 4 gün boyunca gerçekleşecek etkinliklerle de güzel bir yolculuğa çıkacak.
TÜYAP Adana Podyumunda; kına geceleri, düğün dansı gösterimleri, son trend gelin saçı modelleri, son moda gelinlikler ve evlilik seminerleri yapılacak. Etkinlikler ile ilgili detaylı bilgi almak ve fuarı ziyaret etmek isteyenler http://adanaevleniyoruzfuari.com/ adresini ziyaret edebilir.
Girişlerin ücretsiz olduğu Adana 3. EV’leniyoruz ve Kozmetik, Kişisel Bakım Fuarları; 13-15 Aralık 2018 tarihlerinde 10:00 ila 20:00 saatlerinde, 16 Aralık 2018 tarihinde ise 10:00 ila 19:00 saatleri arasından ziyaret edilebilecek.
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN