ALAGÖZ: TÜYAP ADANA EV’LENİYORUZ FUARI BÜYÜK SES GETİRECEK

TÜYAP Adana 2. EV’leniyoruz Fuarı, 7 bin 500 m²lik alanda 78 firmanın katılımı ile açılıyor. Evlenecek ve evini yenileyeceklerin büyük ilgisini çekecek olan Fuar,  14 - 17 Aralık 2017 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. 

TÜYAP ADANA EV’LENİYORUZ FUARI’NDA MUHTEŞEM GELİNLİK DEFİLESİ

2018 Gelinlik Modası’nın gözler önüne serildiği Wedding Fashion by Bekir Gökmen Haute Coutere Gelinlik Defilesi, seçkin davetli topluluğunun katılımıyla TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. 

ALAGÖZ: TÜYAP ADANA EVLİLİK FUARI BİR MARKA OLACAK

TÜYAP Adana 2. EV’leniyoruz Fuarı, 7 bin 500 m²lik alanda 78 firmanın katılımı ile açıldı. Evlenecek ve evini yenileyeceklerin büyük ilgisini çekecek olan Fuar,  14 - 17 Aralık 2017 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor. 

TÜYAP ADANA 2. EV’LENİYORUZ FUARI BİR BAŞARI İLE TAMAMLANDI

7 bin 500 m²lik alanda 78 firmanın katılımı ile açılan TÜYAP Adana 2. EV’leniyoruz Fuarı, ziyaretçilerin büyük ilgisi ile sona erdi. 4 gün boyunca birbirinden güzel etkinliklere imza atan fuar, evlenecek ve evini yenileyecekleri ağırladı. 

TÜYAP ADANA 2. EV’LENİYORUZ FUARI SÜPRİZLERLE GELİYOR

TÜYAP Adana 2. EV’leniyoruz Fuarı, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde 14 - 17 Aralık 2017 tarihleri arasında düzenlenecek. Evlenecek ve evini yenileyeceklerin büyük ilgisini çekecek Fuarda, özel bir gelinlik defilesine de ev sahipliği yapacak. Ünlü tasarımcı Bekir Gökmen tarafından tasarlanan gelinliklerin sergileneceği Wedding Fashion 2018 defilesinde ünlü mankenler de sahne alacak.